Home

vyjednávať považovaná ucho hokej je efektivnejsi ako futbal ignorovať ostatné etika

Slováci padli aj do tretice. Nemcom nedali ani gól - Reprezentácia - Hokej  - Športweb
Slováci padli aj do tretice. Nemcom nedali ani gól - Reprezentácia - Hokej - Športweb

Nemecký pohár : hokej Nemecko - Slovensko 3:0 | Šport.sk

Favorita vozili na kolotoči. Slovákom nestačilo proti Švédom ani 48 striel  - Reprezentácia - Hokej - Športweb
Favorita vozili na kolotoči. Slovákom nestačilo proti Švédom ani 48 striel - Reprezentácia - Hokej - Športweb

Proč je hokej oblíbenější než fotbal? Díky televizi, hvězdám i ženám -  iDNES.cz
Proč je hokej oblíbenější než fotbal? Díky televizi, hvězdám i ženám - iDNES.cz

Šialenstvo na ľade: V Nemecku skrížili futbal s hokejom a vzniklo toto!  (VIDEO)
Šialenstvo na ľade: V Nemecku skrížili futbal s hokejom a vzniklo toto! (VIDEO)

MS v hokeji 2022 - Slovensko - Kazachstan - predstavenie súpera | Šport.sk

Černák nevstúpil do novej sezóny šťastne, nebodoval a ani sa netešil z  víťazstva Tampy Bay Lightning (video) - SITA.sk
Černák nevstúpil do novej sezóny šťastne, nebodoval a ani sa netešil z víťazstva Tampy Bay Lightning (video) - SITA.sk

Slovenskí juniori poznajú presné zloženie svojej budúcoročnej skupiny: Bude  z toho postup ďalej? | Šport7.sk
Slovenskí juniori poznajú presné zloženie svojej budúcoročnej skupiny: Bude z toho postup ďalej? | Šport7.sk

Dve tretiny sme do nich búšili. Tu sú reakcie smutných Slovákov po prehre s  Fínmi | TVNOVINY.sk
Dve tretiny sme do nich búšili. Tu sú reakcie smutných Slovákov po prehre s Fínmi | TVNOVINY.sk

VIDEO Slováci podľahli Švédom 0:3: Množstvo šancí! Wallstedt musel vykryť  48 striel | Športky.sk
VIDEO Slováci podľahli Švédom 0:3: Množstvo šancí! Wallstedt musel vykryť 48 striel | Športky.sk

ZOH 2022 hokej - Slovensko - Fínsko - semifinále - reakcie po zápase |  Šport.sk
ZOH 2022 hokej - Slovensko - Fínsko - semifinále - reakcie po zápase | Šport.sk

Hokej vs futbal - zábavné obrázky | Funny.sk

HNonline.sk - Sme svedkami (r)evolúcie v slovenskom hokeji?

Súper do bitky? Adrenalín vám nedovolí vyberať si - Extraliga - Hokej -  Športweb
Súper do bitky? Adrenalín vám nedovolí vyberať si - Extraliga - Hokej - Športweb

ONLINE: Slovensko - Česko pred MS v hokeji do 20 rokov 2021 | SPORTNET

USA vyhrali MS v hokeji do 20 rokov, vo finále zdolali favorizovanú Kanadu  (video) - SITA.sk
USA vyhrali MS v hokeji do 20 rokov, vo finále zdolali favorizovanú Kanadu (video) - SITA.sk

VIDEO Prvých desať minút sme boli dobrí: Hlasy Slovákov po debakli od Česka  | Športky.sk
VIDEO Prvých desať minút sme boli dobrí: Hlasy Slovákov po debakli od Česka | Športky.sk

hokej - TeamEffort.sk

Komentár: Boli oslavy historického zlata ohlušujúce? Žiaľ áno

Dookola nominálnej publicita preco je hokej efektivnejsie ako futbal časť  Rôzne tovary prítulný
Dookola nominálnej publicita preco je hokej efektivnejsie ako futbal časť Rôzne tovary prítulný

MS v hokeji 2021: Slovensko v derby nestačilo na Česko a vo štvrťfinále  vyzve USA (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji 2021: Slovensko v derby nestačilo na Česko a vo štvrťfinále vyzve USA (video+foto) - SITA.sk

Európa? Mali by sme sa viac starať o svoj hokej, zhodujú sa odborníci

Slovensko zdolalo Kazachstan: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2022 |  SPORTNET
Slovensko zdolalo Kazachstan: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2022 | SPORTNET

Pavol Regenda reaguje na Valábika a Gáboríka (rozhovor, MS v hokeji 2022) |  SPORTNET
Pavol Regenda reaguje na Valábika a Gáboríka (rozhovor, MS v hokeji 2022) | SPORTNET

HNonline.sk - Mladí Slováci nedali gól a prehrali. Švédov pritom jasne  prestrieľali a miestami mali drvivý tlak
HNonline.sk - Mladí Slováci nedali gól a prehrali. Švédov pritom jasne prestrieľali a miestami mali drvivý tlak

Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov s ďalšou prehrou, podľa  Petrovského bol však súboj s Kanadou dobrou previerkou - SITA.sk
Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov s ďalšou prehrou, podľa Petrovského bol však súboj s Kanadou dobrou previerkou - SITA.sk